Bizi takip et

DACIA 3 MODELİNİ TAMAMEN YENİLEDİ

Yeni Modeller

DACIA 3 MODELİNİ TAMAMEN YENİLEDİ

Dacia, tamemen yenilediği Sandero, Sandero Stepway ve Logan modellerinin üçüncü nesillerini tanıttı.

Dacia tarafından tamamen yenilenen Yeni Sandero, Yeni Sandero Stepway ve Yeni Logan 29 Eylül 2020’de tüm detaylarıyla gün yüzüne çıkıyor. Önceki nesillerinin havasını koruyarak yenilenen ve erişilebilir fiyatlarla müşterileriyle buluşmaya devam etmesi amaçlanan modeller, markanın temel felsefesi yalınlık ve daha fazla modernlik, daha fazla ekipman ve çok yönlülük sunuyor.

LOGAN’IN BAŞARISI

Logan ile tek bir modelden başlayan ve bugün eksiksiz bir ürün gamına ulaşan Dacia, 15 yıldan bu yana otomobilde dönüşümü yapıyor. Sandero, 2017’den bugüne Avrupa’nın en çok satan perakende modeli olmayı başardı.

Müşteri odaklı yaklaşımını her zamanki gibi sürdürürken Dacia, modernize edilen 2 yeni modeli ile yeni bir boyut kazanıyor.

SANDERO ARTIK DAHA YÜKSEK

Belirgin hatları ve dizayn detaylarıyla Yeni Sandero, daha güçlü bir karakter ve sağlamlığa vurgu yapan tasarımıyla yola çıkmaya hazırlanıyor. Otomobil, bir önceki nesle göre daha eğimli ön camı ve alçak tavanı ile daha akıcı bir görünüme sahip. Yerden yüksekliği artmasına rağmen Yeni Sandero, daha geniş kanallar ve tekerlek yapısı sayesinde daha alçak izlenimi veriyor.

SANDERO STEPWAY DE YENİLENDİ

Yeni Sandero Stepway ise, Dacia ürün gamının çok yönlü modeli olarak öne çıkıyor. Yeni Sandero Stepway, SUV DNA’sı vurgulanan ve macerayı çağrıştıran tasarımı ile Yeni Sandero’dan farklılaşıyor. Daha belirgin hatlara sahip kaput, ızgara altındaki krom Stepway logosu sis farlarının üzerindeki eğimli yapı, modeli fark edilir kılıyor.

Tamamen yeniden tasarlanan Yeni Logan’ın silueti daha dinamik ve akıcı, ayrıca bir önceki nesle göre biraz daha uzun. Otomobilin dinamik çizgisine; akıcı tavan çizgisi ve yüzeyi daraltılmış yan camlar katkıda bulunuyor. Y formundaki farlar, gövdenin hatlarıyla uyumlu jantlar, daha şık tasarıma sahip kapı kolu gibi ayrıntılar Yeni Sandero ile benzerlik taşıyor.

Y FORMUNDAKİ YENİ IŞIKLAR

Y biçimindeki ön ve arka farlar, Dacia’nın yeni ışık imzasını oluşturuyor. Üçüncü nesle daha güçlü bir kimlik kazandıran bu imza, modellerin daha geniş görünmesini sağlıyor.

Okumaya Devam Et
Şunlar da hoşunuza gidebilir...
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Yeni Modeller

 • Yeni Modeller

  TOYOTA C-HR’YE GR SPORT VERSİYONU

  Yazar

  Toyota, C-SUV segmentinde yer alan ve sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken C-HR modeline GR Sport versiyonunu...

 • Yeni Modeller

  BMW iX RESMEN TANITILDI

  Yazar

  BMW, elektrikli mobilite alanında amiral gemisi olması beklenen tamamen elektrikli SAV modeli BMW iX'in dünya tanıtımını...

Bizi Takip Et

OtoSözlük

araç bakımı

Bakım

ARAÇ BAKIMINDA MOTOR YAĞINA DİKKAT!

Yazar 17 Nisan 2020
Periyodik araç bakımı nasıl yapılır

Bakım

PERİYODİK ARAÇ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Yazar 4 Nisan 2020
araba iç temizlik

Bakım

ARAÇLARDA KORONA VİRÜSE DİKKAT!

Yazar 24 Mart 2020

Çok Okunan

Yukarı