Bizi takip et

İKİNCİYENİ ARACINIZI AYAĞINIZA GETİRİYOR

ikinciyeni

Kampanyalar

İKİNCİYENİ ARACINIZI AYAĞINIZA GETİRİYOR

ikinciyeni.com, kendi platformu üzerinden satın alınan araçları kapıya kadar teslim ediyor. Üstelik Nisan ayının sonuna kadar yüzde 50 indirim var.

Türkiye’de ilk defa online açık arttırma yöntemiyle ikinci el araç satışı yapan ikinciyeni.com, karantina günlerinin yaşandığı bu dönemde ikinci el araç satın almak isteyenlere büyük bir kolaylık sağlayarak evlerinden çıkmadan beğendikleri aracı satın alma imkanı sunmaya başladı.

KORONAYA KARŞI ÖNLEM

ikinciyeni.com bu hizmet sayesinde korona salgını süresinde yaşanan mesafe sorununu da ortadan kaldırmış oluyor. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, örneğin; Diyarbakır’da yaşayan ve İstanbul’da bir araç beğenip satın almak isteyen biri, bu hizmetle en fazla 10 gün içerisinde beğendiği aracı Diyarbakır’a getirtebiliyor.

İNDİRİM BAŞKA PLATFORMLAR İÇİN DE GEÇERLİ

Nisan ayı sonuna kadar yüzde 50 indirimle sunulan hizmetten aracını ikinciyeni.com’dan satın almayanlar da faydalanabiliyor. Lojistik hizmetinden yararlanmak isteyenlerin https://www.ikinciyeni.com/otomobil-lojistik-hizmeti adresini ziyaret ederek form doldurmaları yeterli oluyor.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Kampanyalar

Bizi Takip Et

OtoSözlük

araç bakımı

Bakım

ARAÇ BAKIMINDA MOTOR YAĞINA DİKKAT!

Yazar 17 Nisan 2020
Periyodik araç bakımı nasıl yapılır

Bakım

PERİYODİK ARAÇ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Yazar 4 Nisan 2020
araba iç temizlik

Bakım

ARAÇLARDA KORONA VİRÜSE DİKKAT!

Yazar 24 Mart 2020

Çok Okunan

Yukarı