Bizi takip et

BRİSA’DAN ÜCRETSİZ ARAÇ DEZENFEKTE HİZMETİ

lassa

Haberler

BRİSA’DAN ÜCRETSİZ ARAÇ DEZENFEKTE HİZMETİ

Operasyonlarını ve mağazalarını korona virüse karşı korumaya alan Brisa, bu kapsamda ücretsiz araç dezenfekte hizmeti de olmak üzere pek çok uygulama başlattı.

Brisa, korona salgınına karşı çalışmaları bir dizi önlem ve korumalarla destekledi. Öncelikli olarak, bayilerin mağazalarında dönüşümlü çalışma, hijyen eğitimleri, dezenfekte hizmeti, fiziksel mesafe kurallarına göre hizmet, maske ve eldiven kullanımı gibi uygulamalar faaliyete geçirildi.

ÜCRETSİZ ARAÇ DEZENFEKTE İŞLEMİ

Bu dönemde öncelikle zorunlu olarak dışarıda çalışan ve araçları ile yol almak durumunda olanların sağlığı için korona virüse karşı ücretsiz araç dezenfekte hizmetleri başlatıldı. Lassa ve Bridgestone bayilerinde ve hızlı bakım ve servis hizmeti sunan Otopratik mağazalarına, 15 Mayıs tarihine kadar araçları ile gelen herkes bir şart aranmaksızın ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmetinden yararlanabiliyor.

EVİN ÖNÜNDE LASTİK DEĞİŞİM HİZMETİ

Ayrıca Brisa’nın uzun yıllardır müşterileri için sunduğu mobil çözümleri de bu dönemde fiziksel izolasyon ve sağlığın korunmasına hizmet ediyor. Altyapısı uygun olan bayilerinin mobil hizmetleri ile müşterilerin iş yerleri ya da evlerinin önünde lastik değişim hizmeti sağlanıyor. Ayrıca, şirketin online mağazası Lastik.com.tr aracılığı ile bugüne kadar yalnızca İstanbul ve Ankara’da sunulan kapıda montaj hizmeti şimdi tüm Türkiye çapında yaygınlaştırıldı. Lastik.com.tr üzerinden alınan Bridgestone ve Lassa markalı lastikler, profesyonel mobil destek ekipleri ile müşterilerin kapısında değiştiriliyor.

brisa

ONLINE EĞİTİM

Mağazalarındaki korona tedbirlerine ve müşterilere yönelik hizmetlerini çeşitlendirmeye devam eden Brisa tarafından, sahada hizmet eden ve emek veren bayileri için de birçok destek sunuluyor. Brisa bu dönemde, belirsizlik ve kaygıların yönetilmesine destek olmak amacıyla, bayilerine yönelik Psikolojik Destek Programı’nı başlattı. Diğer yandan bu dönemi uzmanlığına yatırım fırsatı olarak değerlendirmek isteyen ve daha da donanımlı hale gelmek isteyen bayiler için Brisa Akademi’nin online eğitim programları artarak devam ediyor. Son 1 ayda toplam 126 sanal sınıf ve e-eğitimden yararlanan bayiler, aynı zamanda dijital buluşmalarla da şirket yönetimi tarafından sık sık bilgilendiriliyor. Fiziki olarak bayileri ziyaret edemeyen Brisa saha ekipleri de, son bir ayda 500’ün üzerinde online toplantı ve eğitim yaptılar.

SON TARİH 15 MAYIS

Brisa’nın bu döneme özel kampanyalarından ücretsiz araç dezenfekte hizmeti 15 Mayıs’a kadar geçerli. Mobil hizmet kampanyası konusunda ise, 0 850 210 43 03 müşteri danışma hattı aracılığıyla bilgi edinmek mümkün.

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Bizi Takip Et

Bakım

Bakım

Kaportadaki çizikler nasıl giderilir?

Yazar 1 Ocak 2022

Bakım

Araba temizliği nasıl yapılır?

Yazar 11 Haziran 2021

Bakım

Akü Bakımı Nasıl Yapılır?

Yazar 3 Ocak 2021
Reklam

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler

Önden çekiş ve arkadan itiş arasındaki farklar

Yazar 3 Ocak 2022

Faydalı Bilgiler

Araba harareti nasıl düşer?

Yazar 29 Aralık 2021

Faydalı Bilgiler

ABS fren nasıl çalışır?

Yazar 27 Aralık 2021
Yukarı